20 stycznia 2012 r. w Klubie Kultury w Sitniku  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez nauczycielkę języka polskiego p. Justynę Sikorską i uczniów naszej szkoły.
Uroczystość składała się z dwóch części. W części pierwszej nasi uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki poświęcone babciom i dziadkom z okazji ich święta. W części drugiej odbyło się przedstawienie teatralne p.t „Jaś i Małgosia” prezentujące efekty kilkumiesięcznej pracy p. Justyny Sikorskiej i uczniów na pozalekcyjnych zajęciach teatralno – muzycznych.  Występ naszych uczniów wszystkim zgromadzonym bardzo się podobał, a pod szczególnym wrażeniem umiejętności  aktorskich swoich wnucząt byli babcie i dziadkowie. Na zakończenie uroczystości wszystkie babcie i dziadkowie otrzymali upominki  wykonane własnoręcznie przez swoje wnuki. Gratulujemy p. Justynie Sikorskiej i uczniom pięknego występu, a wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego, aby zawsze były dumne ze swoich wnucząt.