22 stycznia 2013 r. w hali PG Swory rozegrano finał powiatu bialskiego w  drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców-Igrzyska  kl. IV i młodsi oraz V-VI. Nasza drużyna w składzie: Łukasz Bogusz i Przemek Sidoruk z kl. 4 oraz Hubert Laszuk z kl. 2 reprezentowała rejon Białej Podlaskiej, SP Tuczna reprezentowała rejon Terespola, SP Halasy reprezentowały rejon Międzyrzeca Podlaskiego. Na zawody nie dojechała drużyna  reprezentująca rejon Wisznic. Nasza drużyna po bardzo wyrównanej walce wygrała z SP Tuczna oraz SP Halasy w stosunku 3:2 zajmując I miejsce i awansując  do etapu rejonowego. W walce o II miejsce, lepsi okazali się uczniowie SP Tuczna, którzy wygrali 3:2 z SP Halasy. Za I miejsca drużyna otrzymała puchar  BSZS oraz dyplom . Nasza drużyna  będzie reprezentowała powiat bialski w konfrontacji z mistrzami powiatów: parczewskiego, radzyńskiego i łukowskiego  w dniu 29.01.2013 w miejscowości Borki. Gratulujemy uczniom pięknego sukcesu i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych w Borkach.