17 stycznia 2014 r. w Klubie Kultury w Sitniku  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez nauczycielkę języka polskiego p. Justynę Sikorską oraz uczniów naszej szkoły. Uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki poświęcone babciom i dziadkom z okazji ich święta. Występ naszych uczniów wszystkim zgromadzonym bardzo się podobał, a pod szczególnym wrażeniem umiejętności  aktorskich swoich wnucząt byli babcie i dziadkowie. Na zakończenie uroczystości wszystkie babcie i dziadkowie otrzymali upominki  wykonane własnoręcznie przez swoje wnuki. Gratulujemy p. Justynie Sikorskiej oraz uczniom pięknego występu, a wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta życzymy pogody ducha i wielu lat życia w jak najlepszym zdrowiu. Dziękujemy p. Alicji Sidoruk za udostępnienie sali w Klubie Kultury.