30 września na stadionie lekkoatletycznym AWF Biała Podlaska odbyły się ostanie w tegorocznym cyklu zawody w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Uczniowie naszej szkoły Natalia Krasucka, Andżelika Sęczyk, Aleksandra Waszkiewicz z klasy VI oraz Bartłomiej Liniewicz z klasy V startowali w biegu na 60 m, skoku w dal i skoku wzwyż uzyskując bardzo dobre wyniki. W klasyfikacji końcowej szkół zajęliśmy bardzo dobre piąte miejsce z wynikiem 1479 pkt. Sklasyfikowano 11 szkół z miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego. Indywidualnie nasi uczniowie zajęli czołowe lokaty w swoich rocznikach. Wśród 82 startujących dziewcząt z rocznika 2004 Ola Waszkiewicz zajęła 12 miejsce z wynikiem 130 pkt. Bartłomiej Liniewicz zajął 3 miejsce z wynikiem 121 pkt w roczniku 2004 na 63 startujących.  Świetnie spisały się uczennice kl. 6 Natalia Krasucka – 435 pkt i Andżelika Sęczyk – 409 pkt, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce na 63 startujące w roczniku 2003. Gratulujemy naszym uczniom znakomitego występu.