22 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyły się bożonarodzeniowe Jasełka pod tytułem „Bóg się rodzi …”.  Jasełka odegrane były w scenerii betlejemskiej, którą przygotowały p. Justyna Sikorska i p. Alicja Kondraciuk. Wszyscy uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani, śmiało i odważnie odegrali swoje role. Jasełka w pięknym wykonaniu uczniów naszej szkoły wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Życzenia świąteczno-noworoczne całej społeczności szkolnej złożyli obecni na uroczystości goście: proboszcz parafii Łukowce ks. dr Marek Szlanta, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Biała Podlaska p. Agnieszka Sęczyk oraz dyrektor szkoły p. Tadeusz Łukasik. Podczas tej uroczystości dyplomami i nagrodami rzeczowymi zostali wyróżnieni uczniowie, którzy brali udział w konkursie plastycznym na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Laureatką konkursu w kategorii ozdoba bożonarodzeniowa stojąca została ucz. klasy 6 Weronika Dudzińska, natomiast w kategorii ozdoba bożonarodzeniowa wisząca (bombka) laureatkami zostały: Patrycja Chojecka z kl. 5, Karolina Demianiuk z kl. 6, Wiktoria Derkacz z kl. 5 i Oliwia Paszkiewicz z kl.4. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Poniżej fotorealacja z jasełek.