Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez nauczycielkę języka polskiego p. Justynę Sikorską oraz uczniów naszej szkoły odbyła się w Klubie Kultury w Sitniku. W imieniu pana dyrektora gości powitała p. Justyna Sikorska, życząc wszystkim zdrowia, pogody ducha, wielu okazji oraz powodów do radosnego uśmiechu. W imieniu Rady Rodziców życzenia złożyła p. Renata Adamiuk, dziękując dziadkom za rozpieszczanie i pomoc w wychowywaniu wnucząt. Część artystyczna została podzielona na dwie części. W pierwszej uczniowie kl. II – VI zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Drugą częścią było przestawienie teatralne pt. „Kopciuszek”, które łączyło w sobie elementy bajki muzycznej. Występ naszych uczniów wszystkim zgromadzonym bardzo się podobał, a pod szczególnym wrażeniem umiejętności  aktorskich swoich wnucząt byli babcie i dziadkowie, którzy nie kryli wzruszenia i zadowolenia, dziękując wnukom gromkimi brawami.  Uroczystość zakończona została słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Gratulujemy p. Justynie Sikorskiej oraz uczniom pięknego występu, a wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta życzymy pogody ducha i wielu lat życia w jak najlepszym zdrowiu. Dziękujemy p. Alicji Sidoruk za udostępnienie sali w Klubie Kultury.