W dniu 29 września 2017 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Jest to bezpłatna akcja edukacyjna, polegająca na organizacji szeregu zabaw, których kulminacją jest przeprowadzanie egzaminów zgodnie z hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. W tym roku do akcji zgłosiły się 3 883 szkoły z całego świata. W naszej szkole do eliminacji ze znajomości tabliczki mnożenia przystąpiła większość uczniów z klas IV – VII. Dyrektor szkoły p. Marzena Demeszko wręczyła certyfikaty 15 uczniom – ekspertom tabliczki mnożenia: Gracjanowi Dunajko,  Bartoszowi Golianowi i Pawłowi Kalużnemu z klasy siódmej, Wiktorii Derkacz, Mateuszowi Laszukowi, Kamilowi Liniewiczowi i Julii Teodoruk z klasy szóstej, Alicji Jaroć, Adamowi Laszukowi, Michałowi Kaliszewskiemu, Małgorzacie Golian, Marcie Wasilewskiej i Klaudii Burdzie z klasy piątej, Dawidowi Tyburskiemu i Bartoszowi Adamiukowi z klasy czwartej. Koordynatorem akcji w szkole były panie Zofia Jaroszuk i Wioletta Wasilewska. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.