21 września 2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sworach odbyły się zawody indywidualne w tenisie stołowym w kategorii „Igrzyska Dzieci” dziewcząt i chłopców z klas IV-VI oraz w kategorii „Igrzyska Młodzieży Szkolnej” dziewcząt i chłopców” z klas VII-VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjum. W zawodach uczestniczyło 5 szkół podstawowych oraz 2 publiczne gimnazja z terenu gminy Biała Podlaska. Naszą szkołę reprezentowali Kamil Liniewicz i Daniel Adamiuk z kl. 7 oraz Paweł Kalużny z kl. 8. W kategorii dziewcząt w zawodach brały udział Martyna Burda oraz Karolina Demianiuk z kl. 8. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Kamil Liniewicz,, który zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej i będzie reprezentował gminę Biała Podlaska w zawodach międzygminnych w dniu 01 października w Woskrzenicach. Pozostali nasi uczniowie walczyli ze zmiennym szczęściem, na miarę swoich możliwości. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z w/w zawodów. TŁ.