Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez p. Rafała Barszczewskiego i p. Mariusza Polaka w wykonaniu uczniów naszej szkoły odbyła się w dniu 22 stycznia 2019 r. w Klubie Kultury w Sitniku. Wszystkich przybyłych na uroczystość powitała dyrektor szkoły p. Marzena Demeszko. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. zastępca wójta p. Adam Olesiejuk, wiceprzewodnicząca Rady Gminy p. Agnieszka Sęczyk, radny rady powiatu p. Czesław Pikacz, którzy w swoich krótkich wystąpieniach złożyli obecnym babciom i dziadkom życzenia wielu lat życia w jak najlepszym zdrowiu, pogody ducha oraz wielu okazji i powodów do radosnego uśmiechu. Część artystyczna została podzielona na dwie części. W pierwszej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Drugą częścią było przestawienie teatralne pt. „Kopciuszek”. Występ naszych uczniów wszystkim zgromadzonym bardzo się podobał, a pod szczególnym wrażeniem umiejętności  aktorskich swoich wnucząt byli babcie i dziadkowie, którzy nie kryli wzruszenia i zadowolenia, dziękując wnukom gromkimi brawami.  Uroczystość zakończona została słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Gratulujemy p. Rafałowi Barszczewskiemu i p. Mariuszowi Polakowi oraz uczniom pięknego występu. Pani Alicji Sidoruk dziękujemy za udostępnienie sali w Klubie Kultury. Poniżej obszerna fotorelacja zdjęciowa z tego wydarzenia. TŁ.