W dniu 02 kwietnia 2019 r. na boisku SP w Sworach rozegrano finały gminy Biała Podlaska w piłce nożnej chłopców rocz. 2003 i mł. W zawodach udział wzięło 10 drużyn ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów gminy Biała Podlaska. Nasza drużyna w składzie: Mateusz Laszuk, Daniel Adamiuk, Daniel Bujalski z kl. VII oraz Gracjan Dunajko, Paweł Kalużny, Bartosz Golian oraz Bartłomiej Liniewicz z kl. VIII zajęła drugie miejsce i awansowała wraz z drużyną SP Woskrzenice Duże do finałów rejonu Biała Podlaska, który został rozegrany 05 kwietnia 2019 r. na boisku w Janowie Podlaskim. W zawodach tych nasi zawodnicy w rywalizacji z gimnazjami z Janowa Podl., Leśnej Podl, Konstantynowa, Rokitna oraz SP Woskrzenice Duże. W turnieju zagrali na miarę swoich możliwości i zajęli miejsca V-VI. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie w obu turniejach był Mateusz Laszuk. Mistrzem rejonu została drużyna PG Rokitno. Dziękujemy uczniom za sportową postawę i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych. TŁ.