Nasi uczniowie znakomicie rozpoczęli tegoroczne zmagania sportowe w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej BSZS w Białej Podlaskiej.

Do finałów powiatu bialskiego w tenisie stołowym awansowali Paweł Sęczyk w kategorii Igrzyska Dzieci oraz Kamil Liniewicz w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Ponadto w zawodach brali udział Bartek Adamiuk oraz Daniel Adamiuk, który zajął III miejsce w kategorii wiekowej do lat 14.

W III powiatowych biegach przełajowych im. Tadeusza Śledzia w Sworach naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów z klas II-VIII. W biegu na dystansie 400 m w kat. klas II-III, Szymon Kamiński zajął pierwsze miejsce. W biegach na dystansie 700 m w swoich kategoriach wiekowych, Olivia Adamiuk zajęła VIII miejsce,  Małgorzata Golian była dziewiąta, a Weronika Litwiniuk i Sylwia Adamiuk odpowiednio XIII i XIV miejsce. Na dystansie ok. 1200 m Mateusz Laszuk zajął wysokie piąte miejsce. Gratulujemy uczniom bardzo dobrych wyników oraz życzymy sukcesów w kolejnych zawodach w ramach Igrzysk BSZS w Białej Podlaskiej. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzeń sportowych, które miały miejsce w dniach 2-4 października 2019 r.TŁ