W październiku 2019 r. zespół piłkarek nożnych w składzie: Małgorzata Golian, Klaudia i Gabriela Burda, Amelia Oksiuta, Olivia Adamiuk, Amelia Głowacka oraz Oliwia Paszkiewicz zajął III miejsce w finale gminy Biała Podlaska w piłce nożnej dziewcząt w kategorii „Igrzyska Dzieci”. Zwyciężyły dziewczęta Szkoły Podstawowej w Sworach.

Znakomicie w tegorocznych rozgrywkach tenisa stołowego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Lublinie wypadli uczniowie naszej szkoły. W drużynowym tenisie stołowym w kategorii „Igrzyska Młodzieży Szkolnej” ucz. klasy ósmej Kamil Liniewicz i Daniel Adamiuk zakwalifikowali się do IV rundy (finał regionu) w którym ostatecznie zajęli miejsca 5-6, zwyciężając we wcześniejszych kwalifikacjach gminnych, międzygminnych i powiatowych.

Uczniowie klasy szóstej Paweł Sęczyk i Bartek Adamiuk w kategorii „Igrzyska Dzieci” w kwalifikacjach gminnych zajęli 1 miejsce i awansowali do finału międzygminnego, w którym 2 miejsce, niestety nie dało awansu do kolejnej rundy.

W rozgrywkach indywidualnych tenisa stołowego z naszych uczniów najlepiej zaprezentowali się Kamil Liniewicz oraz Paweł Sęczyk. Paweł w finale powiatu bialskiego zajął miejsca 5-6, natomiast Kamil miejsca 7-8. W rozegranych wcześniej kwalifikacjach gminnych i międzygminnych Paweł zajął dwukrotnie 2 miejsce, natomiast Kamil do III rundy rozgrywek zakwalifikował się z 2 miejsca w gminie Biała Podlaska oraz z 1 miejsca w finale międzygminnym.

Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunowi p. Tadeuszowi Łukasikowi bardzo dobrych wyników oraz życzymy sukcesów w kolejnych zawodach w kategorii „Igrzyska” Szkolnego Związku Sportowego. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzeń sportowych, które miały miejsce w dniach od 29 października do 20 listopada 2019 r. TŁ