W I półroczu roku szkolnego 2019/2020 uczniowie SP Sitnik brali udział w 12 imprezach sportowych organizowanych przez BSZS w Białej Podlaskiej w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W indywidualnych biegach przełajowych, zawodach tenisa stołowego, piłki nożnej dziewcząt oraz koszykówki dziewcząt i chłopców wzięło udział łącznie 30 uczniów z klas II-VIII, w tym niektórzy wielokrotnie.

Indywidualne biegi przełajowe:

W III powiatowych biegach przełajowych im. Tadeusza Śledzia w Sworach naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów z klas II-VIII. W biegu na dystansie 400 m w kat. klas II-III, Szymon Kamiński zajął pierwsze miejsce. W biegach na dystansie 700 m w swoich kategoriach wiekowych, Olivia Adamiuk zajęła VIII miejsce,  Małgorzata Golian była dziewiąta, a Weronika Litwiniuk i Sylwia Adamiuk odpowiednio XIII i XIV miejsce. Na dystansie ok. 1200 m Mateusz Laszuk zajął wysokie piąte miejsce.

Tenis stołowy indywidualny:

W rozgrywkach indywidualnych tenisa stołowego startowało 4 uczniów naszej szkoły (Sęczyk, Adamiuk Bartek, Liniewicz oraz Adamiuk Daniel). Najlepiej zaprezentowali się Kamil Liniewicz oraz Paweł Sęczyk. Paweł w finale powiatu bialskiego zajął miejsca 5-6, natomiast Kamil miejsca 7-8. W rozegranych wcześniej kwalifikacjach gminnych i międzygminnych Paweł zajął dwukrotnie 2 miejsce, natomiast Kamil do III rundy rozgrywek zakwalifikował się z 2 miejsca w gminie Biała Podlaska oraz z 1 miejsca w finale międzygminnym.

Tenis stołowy drużynowy:

– rocz. 2007 i mł. chł. (Sęczyk – Adamiuk) – I miejsce w gm. BP oraz II m-ce w rejonie BP

– rocz. 2005-2006 chł. (Liniewicz – Adamiuk D.) – I miejsce w gminie BP, rejonie BP i powiecie bialskim oraz miejsce 5-6 w półfinałach województwa lubelskiego.

Piłka nożna dz. rocz. 2007 i mł. – III miejsce  w gminie Biała Podlaska

Koszykówka dz. rocz. 2005-2006 – miejsce 5-6 w gminie Biała Podlaska

Koszykówka chł. rocz. 2005-2006 – miejsce 5-6 w gminie Biała Podlaska

Osiągnięte wyniki były na miarę rzeczywistych możliwości psychofizycznych naszych uczniów i możliwości organizacyjnych szkoły. TŁ.